01slaider1.jpg01slaider3un.jpg7slaider8.jpg8slaider9.jpg9slaider11.jpg

Świetlica szkolna

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta”.

Jan Paweł II

Świetlica to prawdziwa chluba naszej szkoły. Baśniowa sceneria i atrakcyjne zajęcia przyciągają nie tylko dzieci zapisane do świetlicy. Celem działalności świetlicy jest zapewnienie dzieciom zorganizowanej opieki wychowawczej, pomocy w nauce oraz stworzenie odpowiednich warunków do nauki własnej i rekreacji.

Dziećmi opiekują się:

• Pani mgr Małgorzata Jabłońska – koordynator

• Pani mgr Magda Miluska

• Pani mgr Izabela Klubowicz

 

        Tradycją świetlicy są ciekawe zajęcia nie tylko programowe, bale, konkursy oraz cieszące się ogromnym zainteresowaniem, spotkania z ciekawymi ludźmi (policjant, strażak, stomatolog, pielęgniarka), kwesty, zbiórki, loterie bożonarodzeniowe na których można wylosować pocztówki i różne ozdoby choinkowe robione własnoręcznie przez dzieci. 

           Nasza świetlica składa się z 4 sal.

P1160765

 

Sala główna - największa sala w świetlicy. Prowadzone są w niej zajęcia czytelnicze, słuchowisko oraz zajęcia ruchowe. Sala wyposażona jest także w stoliki przy których można zjeść posiłek oraz mały kącik zabaw.

 

P1160807

 

Sala zabaw - przeznaczona główne do zabawy. W niej dzieci układają puzzle bawią się klockami oraz samochodami. Ponadto sala wyposażona jest w  telewizor i DVD co pozwala na obejrzenie bajki bądź filmu edukacyjnego.

P1160793

P1160790

 

Sala multimedialna - przeznaczona głównie do odrabiania lekcji. Wyposażona także w tablicę interaktywną co pozwala na prowadzenie kreatywnych zajęć. 

P1160767

P1160770

 

Sala komputerowa.

P1160778